Haberler

TRABZON MERKEZ BAHÇECİK TOKİ KONUTLARI SİTESİ ETRAFI DUVAR, DEKORATİF PANEL ÇİT, JİLETLİ TEL, ARAÇ VE YAYA KAPILARI VE OTOMASYON SİSTEMLERİ MONTAJININ ANAHTAR TESLİM İŞİ

Trabzon Merkez Bahçecik Toki Konutları Sitesi Etrafı Beton Duvar, Dekoratif Panel Çit, Jiletli Tel, Araç Ve Yaya Giriş Kapıları Ve Otomasyon Sistemleri Montajının Yapılması İşi”  yapılacak olup, kapalı zarf usulü ile ihaleye çıkılacaktır. İhale dosyasını ihale dokümanlarının ekleri ile birlikte aşağıdaki ilgili kişi ve adresten teslim alabilirsiniz.

İŞVERENE AİT BİLGİLER

İŞVEREN’İN ÜNVANI

TRABZON MERKEZ BAHÇECİK TOKİ TOPLU KONUTLARI SİTE YÖNETİMİ

İŞVEREN’İN ADRESİ

Bahçecik Mahallesi Refik Cesur Cad. 2. Etap TOKİ Konutları C - 1 Blok Site Yön. Ofisi

Merkez  /TRABZON
 

İLGİLİ KİŞİ-GÖREVİ / TELEFON

AHMET YAZICI

0530 970 09 39

İŞVEREN E-MAİL

bahcecik@emlakyonetim.com.tr

 

İhale dosyası ve Teklif Mektubu Örneğine uygun olarak hazırlanan teklifler en geç 22.07.2019 tarihi Saat 16.00’a kadar Bahçecik Mahallesi Refik Cesur Cad. 2. Etap TOKİ Konutları C - 1 Blok Site Yön. Ofisi Merkez  /TRABZON adresinde mukim Trabzon Merkez Bahçecik Toki Toplu Konutları Site Yönetimindenveya “Halkalı Atakent Mahallesi 221. Sokak No:5/B Halkalı-Küçükçekmece/İstanbul” adresinde mukim Emlak Yönetim Hizmetleri ve Tic. A.Ş. ihale komisyonuna makbuz karşılığı elden veya kargo ile teslim edilecektir.

NOT: Verilen teklifler zeyilname düzenlenmesi hariç herhangi bir sebeple geri alınamaz.