Müzayede

Türkiye’de site yönetimi konusunda fark yaratan çözümleriyle hizmet anlayışını üst seviyelere taşıyan Emlak Yönetim Hizmetleri, 2017 Ekim ayı itibariyle TOKİ başta olmak üzere kamu ve özel kuruluşların bünyesindeki konut, iş yeri ve arsaların satış organizasyonlarını yürütmektedir.

Müzayede, gayrimenkullerin (konut, iş yeri ve arsaların) açık artırma usulü ile satış organizasyonudur. Müzayede öncesinde müzayede kapsamında satılacak gayrimenkullerin satış koşulları belirlenir ve çeşitli yayın yollarıyla ilan edilir. Bu kapsamda bilgi sahibi olan ve gayrimenkul satın almak isteyen gerçek kişi ya da tüzel kişilikler ilgili prosedürleri tamamlayarak müzayede katılımcısı olurlar. Müzayede esnasında verilen en yüksek teklifler gayrimenkul sahibi kurum ya da kuruluşun onayına sunulur. Satışı uygun bulunan teklif sahipleri sözleşme ve ödeme sürecine yönlendirilirler.

Emlak Yönetim’in düzenlediği müzayedelerle ilgili ayrıntılı bilgi almak için www.emlakmuzayede.com.tr web sitesini ziyaret edebilirsiniz.