MALATYA MERKEZ KONAK TOPLU KONUTLARI ( 590 KONUT) GÜVENLİK KAMERA MONTAJ VE DEVREYE ALMA İŞİNİN ANAHTAR TESLİM YAPILMASI İŞİ.

MALATYA MERKEZ KONAK TOPLU KONUTLARI ( 590 KONUT)

GÜVENLİK KAMERA MONTAJ VE DEVREYE ALMA İŞİNİN ANAHTAR TESLİM YAPILMASI İŞİ.

 

Malatya Merkez Konak 590 adet Toplu Konutları site yönetimi ortak mahal alanları için blok girişi zil paneli ve posta kutusu muhalinin izlenerek kayıt altına alınması, blok dış cephesine montajı yapılacak kamera ile otopark alanlarının kayıt altına alınması. Yangın merdiveni çıkışları kayıt altına alınacak şekilde yatay çözünürlükte 2 megapixel 1080p HDCVI güvenlik kamerası montaj ve devreye alınması her binanın girişine o-konulacak monitörde o binaya ait güvenlik kameralarının canlı görüntüsünün aktarılması işinin anahtar teslim yapılması işi. Genel toplada 56 adet kamera montajı yapılacaktır. Her blok da 1 kayıt cihazı olacak ve bütün kameralar blok altlarında 7/24 çalışma sisteminde 20 gün kayıt altına alınacak (kamera montajları site yönetimince belirlenerek yazılı onay verilmesi ile montaj işlemi başlayacaktır.) teknik ve idari şartnameler ile ihale için gerekli evraklar aşağıdaki ilgili kişi ve adresten tutanak karşılığında temin edilebilir.

 

Alıcının Unvanı: MALATYA MERKEZ KONAK TOPLU KONUTLARI ( 590 KONUT) SİTE YÖNETİMİ

Adresi: Yavuz Selim Mahallesi Karagöz Cad. B1 - 12 Blok Site Yönetim Ofisi Yeşilyurt /MALATYA  

Email: malatya590@emlakyonetim.com.tr

Teklif verme yeri: Halkalı Atakent Mahallesi 221. Sokak No:5/B Halkalı-Küçükçekmece/ İSTANBUL Adresine EMLAK YÖNETİM HİZMETLERİ AŞ. veya Yavuz Selim Mahallesi Karagöz Cad. B1 - 12 Blok Site Yönetim Ofisi MALATYA / Yeşilyurt Adresinde MALATYA MERKEZ KONAK TOPLU KONUTLARI ( 590 KONUT) SİTE YÖNETİMİNE tekliflerin verilmesi rica olunur.

En son teklif verme tarihi: 01.08.2018 Saat: 17.00’a kadardır.

NOT: Verilen teklifler zeyilname düzenlenmesi hariç herhangi bir sebeple geri alınamaz.