Genel Müdür Mesajı

 Kent nüfusunun her geçen gün artması, daha modern yaşam alanlarının oluşmasına, bu oluşum da çağdaş, güvenli ve huzurlu yaşam ihtiyacının doğmasına neden olmuştur. Bu ihtiyaçların artması toplu yaşam alanlarının profesyonel bir şekilde yönetilmesinin önemini ortaya çıkarmaktadır.

 Toplu yaşam alanlarında site sakinlerinin yaşam kalitesini arttırmak amacıyla Emlak Yönetim olarak, yılların vermiş olduğu tecrübe ile   hizmet verdiği projelerde toplu yaşamın getirdiği yenilikleri geleneksel değer, örf ve adetlerimizle harmanlayıp, beklentileri son   teknolojik gelişmelerle destekleyerek hizmet vermektedir.

Toplu Konut İdaresi ve diğer kurumların Türkiye genelinde üretimini gerçekleştirdiği konut, işyeri ve arsaların satış ve organizasyonu, şirketimizin yönetim anlayışına farklı bir vizyon getirmiş ve bu sektörde yeni bir açılım oluşturmuştur. Bu çerçeve de sektörün farklı kesimlerinden müzayede talepleri alan Emlak Yönetim, sektörün cazibe merkezi haline gelmiştir.

Site sakinlerinin toplu yaşam alanlarına geçiş sürecinde aktif rol almamız, satış öncesi ve sonrasında ki süreçlerin daha etkin bir şekilde yönetilmesini kolaylaştırarak, yaşam standartlarının artmasını sağlamaktadır. Emlak Yönetim, sektörde site yönetim ve müzayede çalışmalarını profesyonel anlamda birlikte yürüten tek firma olarak, sürdürülebilir bir yönetim anlayışını aksatmadan devam ettirmeyi amaçlamaktadır.

Bu doğrultuda faaliyetlerimizi Kalite Yönetim Sistemi, İş Sağlığı ve Güvenliği, Çevre Yönetim Sistemi ilkelerine uygun biçimde düzenleyerek, site sakinlerine sağlıklı ve güvenli bir ortam sağlanmaktadır. Bununla birlikte çalışma şartlarını da çağdaş normlara göre düzenleyerek verilen hizmetlerin günümüz koşullarıyla uyumlu olmasına azami özen gösterilmektedir.

Emlak Yönetim olarak site sakinlerimizin nitelikli konutlarda ve daha güzel yaşam alanlarında huzurlu bir biçimde yaşamasını sağlama çabası içerisindeyiz.

Tüm hizmet aşamalarında bu bilinci temel alan Emlak Yönetim; ülkemizin 50 ilinde, 265 projede, 143.000 konuta yönetim hizmeti vermektedir. Yaklaşık 3000 çalışanı ve kusursuz hizmet anlayışıyla yoluna devam eden Emlak Yönetim gösterdiği örnek çalışmalarla sektörün öncü kuruluşu olmayı sürdürmektedir.

 Saygılarımla,
Ayhan KARACA
  Genel Müdür