Genel Müdür Mesajı

Bugün dünya genelinde kentli nüfus oranının %50’yi aşmış olması, tüm toplumların daha çağdaş, güvenli ve huzurlu yaşam alanlarına yönelik talebini işaret ediyor. Daha nitelikli bir hayat için inşa edilen bu yeni toplu yaşam alanlarının profesyonel bir biçimde yönetilmesi, üretilen her bir proje ile birlikte daha da önem kazanıyor.

Satış sonrasında site sakinlerinin yaşam kalitelerini arttırmak, onlara huzurlu ve özledikleri modern hayatı sunmak toplu konut projelerinin başarısı için önemli etkenlerdir. Güncel bilgi teknoloji sistemlerini kullanan, sürdürülebilir bir yönetim tarzı ile toplu yaşam alanlarının tüm gereksinimlerini insan odaklı olarak ele alan bir emlak yönetim organizasyonu modern kentleşmenin istikrarlı bir biçimde gelişmesini sağlar.

Emlak Yönetim, sektörünün öncü firması olarak toplumumuzun refah düzeyinin geliştirilmesi, bunun ekonomik ve sosyal açıdan sürdürülebilir olmasına katkı sağlamak amacıyla çalışmalarımızı hem ulusal hem de uluslararası standartları dikkate alarak yürütüyoruz.

Faaliyetlerimizi Kalite Yönetim Sistemi, Çevre Yönetim Sistemi, İş Sağlığı ve Güvenliği şartlarına uygun biçimde düzenleyerek, site sakinlerine sağlıklı ve güvenli bir ortam sağlıyoruz. Bununla birlikte çalışma şartlarını da çağdaş normlara göre tanzim ederek verilen hizmetlerin günümüz koşullarıyla uyumlu olmasına azami özen gösteriyoruz.

Emlak Yönetim olarak insanlarımızın nitelikli konutlarda ve daha güzel yaşam alanlarında huzurlu bir biçimde yaşamasını sağlama çabası içindeyiz.

Tüm hizmet aşamalarında bu bilinci temel alan Emlak Yönetim Hizmetleri ve Tic. A.Ş. ülkemizin 42 ilinde yönetim hizmetlerini sürdürdüğü 215 proje dahilinde 120.000 konuta hizmet veriyor. Yaklaşık 3000 çalışanı ile kusursuz hizmet anlayışıyla yoluna devam eden Emlak Yönetim gösterdiği örnek çalışmalarla sektörün öncü kuruluşu olmayı sürdürüyor.         

Emlak Yönetim Hizmetleri ve Ticaret A.Ş. olarak, yılların vermiş olduğu tecrübe ile hizmet verdiği projelerde toplu yaşamın getirdiği yenilikleri geleneksel değer, örf ve adetlerimizle harmanlayıp, beklentileri son teknolojik gelişmelerle destekleyerek sürdürülebilir bir yönetim anlayışıyla hizmet veriyoruz. 

 

Saygılarımla,

Hasan DURHAT