GAZİANTEP ŞAHİNBEY

    GAZİANTEP ŞAHİNBEY KAHVELİPINAR TOPLU KONUTLARI ( 725 KONUT) ÇEVRE DUVARI İŞİ

 

 

GAZİANTEP ŞAHİNBEY KAHVELİPINAR TOPLU KONUTLARI ( 725 KONUT)                                        04.01.2019 gününe kadar yapılacak olan GAZİANTEP ŞAHİNBEY KAHVELİPINAR TOKİ KONUTLARI SİTESİ ETRAFI JİLETLİ TEL, ARAÇ VE YAYA GİRİŞ KAPILARI VE OTOMASYON SİSTEMELERİ MONTAJININ YAPILMASI İŞİ Teknik ve idari şartnameleri ile ihale için gerekli evraklar aşağıdaki ilgili kişi ve adresten tutanak karşılığında temin edilebilir.

Alıcının Unvanı:  GAZİANTEP ŞAHİNBEY KAHVELİPINAR TOPLU KONUTLARI ( 725 KONUT) SİTE YÖNETİMİ Adres: Geylani Mahallesi 188015 Nolu Sokak 7/L - Blok Site Yönetim Ofisi Kahvelipınar - Şahinbey /GAZİANTEP

Email: kahvelipinar@emlakyonetim.com.tr

Teklif verme yeri: Halkalı Atakent Mahallesi 221. Sokak No:5/B Halkalı-Küçükçekmece/ İSTANBUL Adresinde Emlak Yönetim Hizmetleri Tic. A.Ş. Satın alma Birimi ya da; Geylani Mahallesi 188015 Nolu Sokak 7/L - Blok Site Yönetim Ofisi Kahvelipınar - Şahinbey /GAZİANTEP adresinde mukim GAZİANTEP ŞAHİNBEY KAHVELİPINAR TOPLU KONUTLARI ( 725 KONUT)  SİTE YÖNETİMİNE tekliflerin verilmesi rica olunur.

En son teklif verme tarihi: 04.01.2019 Saat: 17.00’a kadardır.

NOT: Verilen teklifler zeyilname düzenlenmesi hariç herhangi bir sebeple geri alınamaz.