İSTANBUL BAŞAKŞEHİR GÜZELBAHÇE EVLERİ AKARÇEŞME TOPLU KONUTLARI GÜVENLİK KAMERASI İŞİ

İSTANBUL BAŞAKŞEHİR GÜZELBAHÇE EVLERİ AKARÇEŞME TOPLU KONUTLARI GÜVENLİK KAMERASI İŞİ

 

İSTANBUL BAŞAKŞEHİR GÜZELBAHÇE EVLERİ AKARÇEŞME TOPLU KONUTLARI 35 ADET BLOK GİRİŞ ÇIKIŞLARINA ORTAK ALANLARA VE OTOPARKLARA; 80 ADET YATAY ÇÖZÜNÜRLÜKTE 2 MEGAPIKSEL H.265 (IP FULL HD) GÜVENLİK KAMERASI İLE 7/24 BLOK ALTINDA KAYIT EDİLMESİ İÇİN MONTAJ VE DEVREYE ALMA İŞİNİN ANAHTAR TESLİM YAPILMASI İŞİ

İstanbul Başakşehir Güzelbahçe Evleri Akarçeşme  Toplu Konutları 35 Adet Blok Giriş Çıkışlarına Ortak Alanlara Ve Otoparklara; 80 Adet Yatay Çözünürlükte 2 Megapıksel H.265 (Ip Full Hd) Güvenlik Kamerası İle 7/24 Blok Altında Kayıt Edilmesi İçin Montaj Ve Devreye Alma İşinin Anahtar Teslim Yapılması İşi teknik ve idari şartnameler ile ihale için gerekli evraklar aşağıdaki ilgili kişi ve adresten tutanak karşılığında temin edilebilir.

Alıcının Unvanı:İSTANBUL BAŞAKŞEHİR GÜZELBAHÇE EVLERİ AKARÇEŞME  TOPLU KONUTLARI SİTE YÖNETİMİ

Adresi: Kayabaşı Mah. Gölçe Ada Cad. No:8/5 Başakşehir/İSTANBUL Email: guzelbahceevleri@emlakyonetim.com.tr

Teklif verme yeri: Halkalı Atakent Mahallesi 221. Sokak No:5/B Halkalı-Küçükçekmece/ İSTANBUL Adresine veya Kayabaşı Mah. Gölçe Ada Cad. No:8/5 Başakşehir/İSTANBUL İstanbul Başakşehir Güzelbahçe Evleri Akarçeşme Toplu Konutları Site Yönetimine tekliflerin verilmesi rica olunur.

En son teklif verme tarihi: 06/07/2018 Saat: 17.00’a kadardır.

NOT: Verilen teklifler zeyilname düzenlenmesi hariç herhangi bir sebeple geri alınamaz.