BATMAN MERKEZ 2. ETAP (485 KONUT) TOPLU KONUTLARI DOĞALGAZ DÖNÜŞÜM İŞİ

 

BATMAN MERKEZ 2. ETAP (485 KONUT) TOPLU KONUTLARI DOĞALGAZ DÖNÜŞÜM İŞİ

 

BATMAN MERKEZ 2. ETAP (485 KONUT) TOPLU KONUTLARI Sitemizde                                                                                               01.08.2018 gününe kadar yapılacak olan Batman Merkez 2.  Bölge T ( 485 Konut) Toplu Konutlari 13  Adet Blok  Kolon Ve 13 Adet Kapici Daireleri İç Tesisat Projelerinin Çizimi, Projelerin İlgili Gaz Kurumuna Onaylatilmasi İle Gaz Açilimlarinin Yapilmasi İle Bölgedeki Kapici Dairelerine Isitma Ve Kullanim Sicaksu Isitma Özellikli Tam Yoğuşmali Kombi Bağlantilarinin Yapilmasi İşi Teknik ve idari şartnameleri ile ihale için gerekli evraklar aşağıdaki ilgili kişi ve adresten tutanak karşılığında temin edilebilir.

Alıcının Unvanı:  BATMAN MERKEZ 2. ETAP (485 KONUT) TOPLU KONUTLARI SİTE YÖNETİMİ

Adresi: Batman 2. Bölge  Toki Konutları Site Yönetimi Yenişehir Mah. Üniversite Yolu Üzeri 136/C Cad. Batman/Merkez

Email: batman2@emlakyonetim.com.tr

Teklif verme yeri: Halkalı Atakent Mahallesi 221. Sokak No:5/B Halkalı-Küçükçekmece/ İSTANBUL Adresinde Emlak Yönetim Hizmetleri Ticret A.Ş. Satın alma Birimi ya da;

Batman 2. Bölge  Toki Konutları Site Yönetimi Yenişehir Mah. Üniversite Yolu Üzeri 136/C Cad. Batman/Merkez. Batman Merkez 2. Etap (485 Konut) Toplu Site Yönetimine tekliflerin verilmesi rica olunur.

En son teklif verme tarihi: 01.08.2018 Saat: 17.00’a kadardır.

NOT: Verilen teklifler zeyilname düzenlenmesi hariç herhangi bir sebeple geri alınamaz.