Haberler

ANKARA ALTINDAĞ BAŞPINAR TOKİ KONUTLARI

ANKARA ALTINDAĞ BAŞPINAR TOKİ KONUTLARI SİTESİ ÇEVRE DUVARI  İŞİ

 

ANKARA ALTINDAĞ BAŞPINAR TOKİ KONUTLARI Sitemizde                                                                                               15.10.2018 gününe kadar yapılacak olan ANKARA ALTINDAĞ BAŞPINAR TOKİ KONUTLARI SİTESİ ETRAFI DEKORATİF PANEL ÇİT, JİLETLİ TEL, ARAÇ VE YAYA GİRİŞ KAPILARI VE OTOMASYON SİSTEMELERİ MONTAJININ YAPILMASI İŞİ Teknik ve idari şartnameleri ile ihale için gerekli evraklar aşağıdaki ilgili kişi ve adresten tutanak karşılığında temin edilebilir.

Alıcının Unvanı:  ANKARA ALTINDAĞ BAŞPINAR TOKİ KONUTLARI SİTE YÖNETİMİ Adres: Başpınar Mahallesi Şehit İsmail Başaran Caddesi 5 - E Blok Site Yönetim Ofisi ANKARA / Altındağ

Email: baspinar@emlakyonetim.com.tr

Teklif verme yeri: Halkalı Atakent Mahallesi 221. Sokak No:5/B Halkalı-Küçükçekmece/ İSTANBUL Adresinde Emlak Yönetim Hizmetleri Tic. A.Ş. Satın alma Birimi ya da; Başpınar Mahallesi Şehit İsmail Başaran Caddesi 5 - E Blok Site Yönetim Ofisi Başpınar/ANKARA adresinde mukim ALTINDAĞ BAŞPINAR TOKİ KONUTLARI SİTE YÖNETİMİNE  tekliflerin verilmesi rica olunur.

En son teklif verme tarihi: 15.10.2018 Saat: 17.00’a kadardır.

NOT: Verilen teklifler zeyilname düzenlenmesi hariç herhangi bir sebeple geri alınamaz.